• Detail firmy

ALUGATE s.r.o.

Základní popis

Hliníkové zábradlí na terasy a schodiště, hliníkové brány a branky, ploty a oplocení, pergoly a jiné konstrukce na míru. Nabízíme kompletní dodání na klíč, včetně montážních a drobných zednických prací.

Adresa

Kubánské náměstí 1391/11
100 00 Praha 10 - Vršovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24246603
DIČ:  CZ24246603

Výrobky, činnosti

Hliníkové zábradlí na terasy a schodiště.

Kontaktní údaje

E-mail: alugate@seznam.cz
WWW: www.alugate.cz

Kontaktní osoba

Patrik Leibelt - Jednatel

Mobil: +420 732 641 200
E-mail: alugate@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petr Bocksteffel

Zajišťujeme nonstop pohotovost -zámečnictví, otevírání, montáže a opravy zámků (zabouchnuté dveře, zamčeno). Expresní opravy po vloupání, příjezd 15-30 min. Zámečnictví - bezpečností dveře, kování, trezory, výroba klíčů. Působíme v Praze a okolí.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.