• Detail firmy

Alu-Dual s.r.o.

Základní popis

Společnost zabývající se obráběním kovů a montovanýma konstrukcema i výrobou kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení.

Adresa

Veřovice 80
742 73 Veřovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64619125
DIČ:  CZ64619125
Rok založení:  1996
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Obrábění,

výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení, služby poskytované obchodními organizacemi, montované konstrukce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 880 211
Fax: +420 556 880 210
E-mail: alve@alve.cz

Kontaktní osoba

Břetislav Sovják - Jednatel

Pobočky

ALVE spol. s.r.o.
Veřovice 80
742 73 Veřovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.