• Detail firmy

Altima Bohemia, s.r.o.

Adresa

Příkop 843/4
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27736075

Výrobky, činnosti

Distribce skelných materiálů na výrobu laminátů

Distribce skelných materiálů na výrobu laminátů a kompozitů. Nabízíme rohože, tkaniny, kombimaty a materiály na RTM výrobu.

Kontaktní osoba

Ing. Štěpánka Zavoralová - Jednatel

Telefon: 461 611 192
Mobil: 777 147 170
E-mail: altima.bohemia@altima.cz
WWW: www.altimabohemia.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

Tomáš Novotný - LAMITECH

Zabýváme se zakázkovou výrobou ze sklolaminátu. Provádíme sportovní a individuální úpravy automobilů - především úpravy nárazníků, prahů, křídel a jiných doplňků z kompozitů. Další naší činností je výroba jednoúčelových strojů a zařízení a průmyslová automatizace.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.