• Detail firmy

ALTAIR SOFTWARE s.r.o.

Základní popis

Mobilní aplikace na míru, aplikace pro mobily a aplikace pro tablety (Android, iOS, Windows Phone), ERP systémy, software pro státní správu.

Adresa

Osvoboditelů 218/14
767 01 Vážany

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28350511
DIČ:  CZ28350511

Výrobky, činnosti

Vývoj software

Altair Software vytváří nativní mobilní aplikace na míru, aplikace pro mobily, aplikace pro tablety (Android aplikace, iOS aplikace, Windows Phone apps). Programuje ERP (Enterprise resource planning) software a vyvíjí software pro státní správu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@altairsoftware.cz
WWW: www.altairsoftware.cz

Kontaktní osoba

Marek Vávra - Jednatel

Telefon: +420 585 220 280
E-mail: info@altairsoftware.cz
Další firmy v oboru

CompAct IT s.r.o.

Nabízíme vývoj softwaru na zakázku, pro sledování a řízení potravinářské a nepotravinářské výroby. Dodáváme systémy automatické identifikace a logistiky. Vyvíjíme webové aplikace, redakční systémy a prezentace. V oblasti informačních technologií zajišťujeme poradenství, pořádáme semináře a nabízíme prodej a servis počítačů, periférií, doplňků a spotřebního materiálu.

SB KOMPLET

Zaměřujeme se na vývoj a dodávku firemních informačních systémů a firemních modulů pro firmy, podnikatele i živnostníky. Nabízíme mzdové systémy, manažerské moduly, systémy skladového hospodářství, účetní moduly, firemní účetní moduly, systémy pro podnikatele, fakturační moduly apod. Zároveň poskytujeme pronájem konferenční místnosti či zasedací místnosti.

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.