• Detail firmy

ALTA TRADING s.r.o.

Základní popis

Infrazářiče s rozsáhlými možnostmi použití od domácností přes komerční prostory až po průmyslové využití s výkonem až 4000 W.

Adresa

Zahradní 774/7
742 35 Odry

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29455642
DIČ:  CZ29455642

Výrobky, činnosti

Elektrické infrazářiče

Kontaktní údaje

E-mail: info@altatrading.cz
WWW: www.altatrading.cz

Kontaktní osoba

Eva Kolková - Jednatel

Mobil: +420 734 156 053
Další firmy v oboru

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.

Petr Klement - INSTALSERVIS

Nabízíme instalatérské, topenářské, plynařské a kanalizační práce. Provádíme montáže a rekonstrukce stoupaček, rozvodu vody, plynu, topení a kanalizace.