• Detail firmy

Alta Era, s.r.o

Základní popis

Nabízíme poradenství v oblasti veřejných zakázek, finanční, organizační a ekonomické poradenství, zpracování projektů pro čerpání dotací z EU.

Adresa

Jiráskova 308
252 25 Jinočany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28383915

Výrobky, činnosti

Nabízíme poradenství v oblasti veřejných zakázek,

Nabízíme poradenství v oblasti veřejných zakázek, finanční, organizační a ekonomické poradenství, zpracování projektů pro čerpání dotací z EU.

Kontaktní údaje

E-mail: altaera@altaera.cz
WWW: www.altaera.cz

Kontaktní osoba

Jakub Vintera - Jednatel

Mobil: 777 893 702
Další firmy v oboru

Koordinátor BOZP - Barbora Jurčovská

Má nabídka zahrnuje službu odborně způsobilého koordinátora BOZP na staveništi, jak pro přípravné fáze projektů, tak pro samotnou realizaci stavby, včetně zpracování Plánu BOZP. Činnosti KOO BOZP se aktivně věnuji již od roku 2009. Pro podrobnější informace o mně, prosím navštivte mé webové stránky. V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat.

DCI Power, spol. s r.o.

Společnost se řadí mezi přední tuzemské firmy, které se zaměřují na poskytování účetnictví, celních deklaračních služeb a zajišťuje i vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu poskytujeme také celní poradenství. Poslední typ služeb, které nabízíme je vedení daňové evidence a firemního účetnictví.

Nemeton realizace spol. s r.o.

Nabízíme realizace zahrad, včetně detailní vizualizace, rekultivace a tvorby jezírek. Poskytujeme odborné poradenství a servis realizovaných zahrad.