• Detail firmy

Alstec s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme přípravné práce pro stavby, specializované stavební činnosti, dokončovací stavební práce, specializovaný maloobchod, nakládání s odpady.

Adresa

Brněnská 145
664 41 Troubsko

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29277515

Výrobky, činnosti

Stavební firmy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 590 992
E-mail: s.lacko@bagry-brno.cz
WWW: www.bagry-brno.cz

Kontaktní osoba

Štefan Lacko - Jednatel

Mobil: +420 776 590 992
Další firmy v oboru

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.