• Detail firmy

ALSPO ZLÍN s.r.o.

Základní popis

Naše stavební společnost je zaměřena na dodávky inženýrských staveb, staveb dopravních a pozemních. Programem naší společnosti jsou komplexní dodávky staveb a poradenské činnosti v oblasti stavebnictví. mosty, komunikace, zpevněné plochy

Adresa

Kudlov 71
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26954532
Rok založení:  2005
  • Služby

Výrobky, činnosti

Inženýrských staveb, staveb dopravních a pozemních

Naše stavební společnost je zaměřena na dodávky inženýrských staveb, staveb dopravních a pozemních.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 011 525
E-mail: alspo@volny.cz
WWW: www.alspo.cz

Kontaktní osoba

Pavel Šopík - Jednatel

Mobil: +420 777 597 949
Další firmy v oboru

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.