• Detail firmy

ALS Czech Republic, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme moderní laboratoře (ČIA dle ČSN EN ISO/IEC 17025). Analýzy pokrývají převážně oblast životního prostředí, potravin, farmacie a olejů.

Adresa

Na Harfě 336/9
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27407551
DIČ:  CZ27407551
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Analytická laboratoř

Moderní analytické laboratoře, ČSN EN ISO/IEC 17025, chemická, radiochemická, mikrobiologická a fyzikální měření, analýzy potravin, farmacie a olejů.

Kontaktní osoba

Barbora Straková

Telefon: +420 284 081 505
E-mail: barbora.strakova@alsglobal.com

Gregory Francis Kilmister - Jednatel

RNDr. Luboš Holý - Jednatel

Další firmy v oboru

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.