• Detail firmy

ALS Czech Republic, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme moderní laboratoře (ČIA dle ČSN EN ISO/IEC 17025). Analýzy pokrývají převážně oblast životního prostředí, potravin, farmacie a olejů.

Adresa

Na Harfě 336/9
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27407551
DIČ:  CZ27407551
Rok založení:  2006
  • Služby

Výrobky, činnosti

Analytická laboratoř

Moderní analytické laboratoře, ČSN EN ISO/IEC 17025, chemická, radiochemická, mikrobiologická a fyzikální měření, analýzy potravin, farmacie a olejů.

Kontaktní osoba

Barbora Straková

Telefon: +420 284 081 505
E-mail: barbora.strakova@alsglobal.com

Gregory Francis Kilmister - Jednatel

RNDr. Luboš Holý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

I.O.B. s.r.o.

Zabýváme se prodejem olejů a maziv Petro-Canada a profesionálních chemických výrobků pro údržbu automobilů BG Care. Nabízíme automobilové oleje a maziva, motorové oleje pro osobní a nákladní vozy, převodové oleje, potravinářská maziva, kompresorové oleje, turbínové a oběhové oleje, teplonosné oleje, řezné a vodou ředitelné emulgační kapaliny, oleje pro kluzná vedení strojní a motorové pily apod.

ELCHEMCo, spol. s r.o.

Dodáváme materiály určené pro elektroniku, elektrotechniku, modeláře, kutily, výtvarníky a další. Zaměřujeme se na zalévací hmoty pro elektroniku, silikonové kaučuky Dow Corning, Elantas Camattini, Zhermack, Momentive. Materiály pro měkké pájení a další. Součástí našeho sortimentu jsou také čiré zalévací hmoty, lubrikanty, maziva, speciální kapaliny pro obrábění Boelube, vazelíny Orelube a další.

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.