• Detail firmy

Alpin Praha, s.r.o.

Základní popis

Hledáte vhodné prostory pro Vaše školení, semináře, konference, prezentace a jiné firemní akce? Hledáte vhodné prostory pro firemní večírky.

Adresa

Budějovická 635/69
140 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27390446
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hotel, školící prostory

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 213 126
Telefon: +420 261 213 128
E-mail: alpin.penzion@alpin.cz
WWW: www.alpin.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Vadlejchová

Ing. Nikola Chudožilov - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.