• Detail firmy

Alphaplan - PS, s.r.o.

Základní popis

Poradenství, projekce, dodávka a servis tepelných čerpadel, větracích jednotek, solárních systémů, podlahového vytápění a plošných chladících systémů.

Adresa

náměstí Republiky 725/15
614 00 Brno - Husovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26954958

Výrobky, činnosti

Poradenství, projekce, dodávka a servis tepelných

Poradenství, projekce, dodávka a servis tepelných čerpadel, větracích jednotek, solárních systémů, podlahového vytápění a plošných chladících systémů.

Kontaktní údaje

Telefon: 545 216 146
E-mail: info@alphaplan-ps.cz
WWW: www.alphaplan-ps.cz

Kontaktní osoba

Pavel Slováček - Jednatel

Mobil: 724 224 472

p. Dubský

Mobil: 602 789 272
Další firmy v oboru

KOMFORTKLIMA PLUS, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace, od projektování až po samotnou realizaci, včetně projekce a výroby některých komponent. V oblasti vzduchotechniky a klimatizace máme letité zkušenosti, naše společnost získala v roce 1995, jako jedna z prvních v České republice, certifikaci na výpočty a výrobu tlumičů hluku. Kontaktujte nás a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.