• Detail firmy

ALPAM s.r.o.

Základní popis

Prodáváme mobilní betonárny Sbm Mineral Processing - Euromix, použité betonárny, recykling. Dále nabízíme přísady do betonu Mapei-Betontechik.

Adresa

Všehrdova 487
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29198275
DIČ:  CZ29198275

Výrobky, činnosti

Stavební stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 110 186
E-mail: info@alpam.cz
WWW: www.alpam.cz

Kontaktní osoba

Wolfgang Strobitzer - Jednatel

Bc. Pavel Mráz - Jednatel

Další firmy v oboru

A.F.servis,s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti servisu technologie Bajler Zembrod a měření objemů dřevní hmoty. Prodáváme hydraulické nakládací jeřáby, stacionární nakládací jeřáby a další. Vyrábíme široké spektrum součástí přičemž využíváme CNC i konvenční technologie jako je soustružení nebo frézování. Důraz pak klademe na kvalitu našich výrobků i poskytování služeb.

TRYON, s.r.o.

Zabýváme se výrobou lisovacích nástrojů. Nabízíme služby v oblasti lisování plechových výlisků, kovoobrábění a kovovýroby. Výrobu zajišťujeme převážně pro strojírenský, elektrotechnický a automobilový průmysl. Na trhu působíme již 66 let. Našimi odběrateli jsou firmy z České republiky a EU, ale také z Japonska a USA. Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2009.

ROSTRA s.r.o.

Konstrukce a výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.