• Detail firmy

Alosaurus s.r.o.

Základní popis

Naše firma nabízí kompletní pokrytí stavebních prací. Realizujeme dodávky staveb na klíč. Poskytujeme ekonomické, investiční, finanční a marketingové

Adresa

Krylovecká 491/6
198 00 Praha 9 - Hloubětín

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24679771

Výrobky, činnosti

Firma nabízí kompletní stavebních práce..

Naše firma nabízí kompletní pokrytí stavebních prací. Realizujeme dodávky staveb na klíč. Poskytujeme ekonomické, investiční, finanční a marketingové poradenství. Poskytujeme konzultace v oblasti investiční výstavby a služeb, ekonomické a technické v

Kontaktní údaje

E-mail: ricjir@email.cz
WWW: www.alosaurus.cz

Kontaktní osoba

Jiří Richter - Majitel

Mobil: 777 030 158
Další firmy v oboru

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.