• Detail firmy

ALON economy, s.r.o.

Základní popis

Vedení účetnictví, daňové evidence a zpracování všech typů daňových přiznání. Nabídka účetního a ekonomického poradenství.

Adresa

Libinská 294
267 06 Hýskov

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27872220

Výrobky, činnosti

účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: likr1@seznam.cz

Kontaktní osoba

Liana Krištofovičová - Jednatel

Telefon: +420 777 092 573
Další firmy v oboru

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!

DCI Power, spol. s r.o.

Společnost se řadí mezi přední tuzemské firmy, které se zaměřují na poskytování účetnictví, celních deklaračních služeb a zajišťuje i vykazování údajů o pohybu zboží mezi ČR a ostatními členskými státy EU (tzv. Intrastat). K tomu poskytujeme také celní poradenství. Poslední typ služeb, které nabízíme je vedení daňové evidence a firemního účetnictví.