• Detail firmy

Alois ŠEBEK

Základní popis

Zabýváme se výrobou řeziva, sušení řeziva v plně automatické sušárně, impregnace řeziva. Vyrábíme plotovky dle přání zákazníka.

Adresa

Běštín 144
267 24 Běštín

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67290108

Výrobky, činnosti

výroba řeziva

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 742 761
E-mail: aloissebek@seznam.cz
WWW: www.drevopodnik-sebek.cz
Další firmy v oboru

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

Zakázkové truhlářství B + F + J + K

Zabýváme se výrobou dřevěného bytového a kancelářského nábytku na míru. Zhotovujeme dřevěná eurookna a vchodové dveře euro 68. Zakázkové truhlářství - dodání včetně dopravy a montáže realizujeme v regionech Vlašim, Benešov, Zruč nad Sázavou, Praha a okolí.