• Detail firmy

Alois Přikryl

Základní popis

Naše firma zajišťuje rozvozy a převoz zboží pro naše zákazníky (standartní i expresní doprava), stěhování, v rámci Evropské unie.

Adresa

Stařechovice 69
798 41 Stařechovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00958433

Výrobky, činnosti

Rozvoz a převoz zboží

Kontaktní osoba

Přikryl Alois - Majitel

Mobil: +420 702 368 063
E-mail: aloisprikryl@centrum.cz
Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

PELMI , spol. s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti mezinárodní nákladní dopravy včetně logistiky a spedice. Zajišťujeme pozemní, leteckou i námořní přepravu. Díky spolupráci s partnerskými agenty po celém světě dokážeme nabídnout efektivní a inovátorská řešení na globálním logistickém trhu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, náš profesionální servis je garancí Vaší spokojenosti.