• Detail firmy

Alois Kouba

Základní popis

Příprava a provádění stavebně-technických pasportizací objektů, konzultace a dozory při zakládání staveb a výrobkové certifikace.

Adresa

Obříství 183
277 42 Obříství

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70798052
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Příprava a provádění stavebně-technických pasportizací objektů, konzultace a dozory při zakládání staveb a výrobkové certifikace.

Kontaktní údaje

Telefon: 315 674 175
E-mail: home.tiscali.cz/sepie1

Kontaktní osoba

Alois Kouba - Majitel

Mobil: 774 424 070
E-mail: alois.kouba@tiscali.cz
Další firmy v oboru

Elektris.CZ s.r.o.

Specializujeme se na realizace elektroinstalací a elektrorevize dle aktuálních právních předpisů. Poskytujeme profesionální školení a poradenství v oblasti elektro. Zaměřujeme se na průmyslové elektroinstalace od návrhu až po realizaci. Provádíme rekonstrukce domů a objektů kompletně na zakázku. Zajišťujeme také rekonstrukce bytových jader.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.