• Detail firmy

Alois Kaláb

Základní popis

Montujeme sádrokartonové podhledy(snížení stropů), příčky, podkroví (půdní vestavby), předsazené stěny, bytová jádra, minerální kazetové podhledy, parotěsné zábrany, všechny druhy oken. Provedeme zvukovou a tepelnou izolaci, zednické práce.

Adresa

Breitcetlova
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75604639
DIČ:  CZ8009133825

Výrobky, činnosti

Montujeme sádrokartonové podhledy(snížení stropů)

minerální kazetové podhledy, parotěsné zábrany, všechny druhy oken. Provedeme zvukovou a tepelnou izolaci, zednické práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 128 627
E-mail: tespro@seznam.cz
WWW: www.tespro.cz

Kontaktní osoba

Alois Kaláb

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.