• Detail firmy

Alois Hattoň

Základní popis

Výroba ocelových hal včetně opláštění. Montáže ocelových konstrukcí, střech, sloupů, přístřešků, balkonů, schodů a zábradlí.

Adresa

Novodvorská 654
789 69 Postřelmov

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42971039

Výrobky, činnosti

Výroba ocelových konstrukcí

Kontaktní osoba

Alois Hattoň - Jednatel

Mobil: +420 737 638 109
E-mail: montazhatton@seznam.cz
WWW: www.montaz-hatton.firemni-web.cz
Další firmy v oboru

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.