• Detail firmy

ALNUS s r.o.

Základní popis

Pořez dřeva a jeho zpracování.

Adresa

Vrchotovy Janovice 236
257 53 Vrchotovy Janovice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61679518

Výrobky, činnosti

Pořez dřeva a jeho zpracování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 835 261
E-mail: Alnussro@seznam.cz
WWW: www.pilavrchotovyjanovice.cz

Kontaktní osoba

Milan Šíd - Jednatel

Mobil: +420 606 180 171
Další firmy v oboru

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

HABILIS spol. s r.o.

Zajišťujeme kamenný i internetový prodej dřevoobráběcích nástrojů, nástrojů na CNC obrábění dřeva, příslušenství k CNC strojům. Nabízíme hoblovací nože, diamantové nástroje, stopkové a nástrčné frézy, pilové kotouče, kolíkovací vrtáky, záhlubníky, HSK upínače, Tersa nože. Dále prodáváme řezbářská dláta, japonské pilky, brusiva, lepidla, truhlářské přípravky, šablony na kuchyňské spoje atd.