• Detail firmy

ALNOX , s. r. o.

Základní popis

Již přes 20 let se specializujeme především na dovoz a prodej značkového kuchyňského nábytku ALNO, EWE, Wellmann a Impuls.

Adresa

Vršovická 1525/1d
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27067564

Výrobky, činnosti

Kuchyňské linky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 325 181
WWW: www.alnox.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav David - Jednatel

Telefon: +420 724 358 759

Tomáš Hronek - Jednatel

Další firmy v oboru

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.