• Detail firmy

Almita spol. s r.o.

Základní popis

Jednoúčelové stroje pro vaše potřeby. Výroba a prodej kvalitních zařízení malosériové a kusové výroby. Výroba součástí na osvědčených CNC centrech.

Adresa

U Traplů 3532
580 01 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28789725
DIČ:  CZ28789725
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Jednoúčelové stroje

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 008 953
E-mail: info@almita.cz
WWW: www.almita.cz

Kontaktní osoba

Jan Karas - Jednatel

E-mail: karas@almita.cz
Další firmy v oboru

Omílbrus Ledeč s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro mechanické povrchové úpravy: omílací stroje, brousicí a lešticí stroje, tryskače - hydrofiniše a separátory. Zajišťujeme komplexní dodávky na klíč.

Ammeraal Beltech s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu průmyslových pásů, průmyslových řemenů a komponentů pro manipulaci, technologické procesy a dopravu. Nabízíme dopravní pásy, technologické pásy, ozubené řemeny, modulární pásy, vysokovýkonné ploché řemeny, procesní pásy, nekonečné tkané pásy, vtahovací řemeny, silikonem potažené pásky apod. Zajišťujeme servis průmyslových dopravních pásů a řemenů.

K - Technology

Zabýváme se prodejem příslušenství na stavební stroje (rotační a naklápěcí hlavice na rypadla, vibrační desky, válce, frézy, recyklační lžíce). Dále se zabýváme prodejem zařízení na výrobu betonu (planetové míchačky, dávkování barev a přísad, měření vlhkosti, přeprava směsí po PREFA provozech a mnoho dalších).