• Detail firmy

ALMECO Skyba, s.r.o.

Základní popis

Společnost je velkoobchodem s prodejem surovin pro pekaře, cukráře a zmrzlináře.

Adresa

Beckovská 607
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26911493
DIČ:  CZ26911493
Rok založení:  2003
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- nabídka zahrnuje širokou škálu zboží a služeb, od základních surovin přes kompletní směsi až po poradenství ve výběru, dodání i zavádění výrobních a prodejních zařízení. Zaměření na zmrzlinářský trh, produkty určené také pekařům a cukrářům, atd...

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Skyba - Jednatel

Další firmy v oboru

Cukrárna Pierot

Zabýváme se cukrářskou výrobou. Navštivte nás v naší cukrárně v Čakovicích a vyberte si z široké nabídky dortů, zákusků, chlebíčků či cukrovinek, pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Nabízíme i bezlepkové dorty a výrobky pro diabetiky. Prodáváme rovněž dárkové koše. Otevřeno máme denně od 9.00 - 18.00 hod. Těšíme se na Vás!

Marek Florián - DALLMAYR

Zabýváme se dodávkami a dovozem prémiové a exkluzivní kávy Dallmayr. Nabízíme pronájem nápojových a prodejních automatů včetně kompletního servisu. Zajistíme pojištění, technickou údržbu a dovoz zboží bez kvót. Poskytujeme zapůjčení příslušenství - šálky a podšálky.

Libor Matys

Již osmým rokem se zabýváme maloobchodním prodejem cukrovinek a dárků. Nabízíme ořechové, čajové či bonbónové kytky, sušené ovoce, ořechové koše, bonbónové a další.