• Detail firmy

ÁLMA-LINNÉ , s.r.o.

Základní popis

Dřevorubecké práce - rizikové kácení stromů. Výroba přírodních kosmetických přípravků. Nabídka šamponů, pleťové a tělové kosmetiky....

Adresa

Velké náměstí 21/31
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26021854

Výrobky, činnosti

Dřevorubecká práce

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@alma-linne.cz
WWW: www.alma-linne.cz

Kontaktní osoba

Ing. LENKA PŘIBYLOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 733 567 039

Bc. ANTONÍN PŘIBYL - Jednatel

Další firmy v oboru

ŠTĚPÁN Vyškov s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě dřevěných palet, sedel, bednění, přířezů a atypických beden či palet na objednávku. Soustředíme se jak na tuzemský trh, stejně tak i zahraniční. Expedici pro nás zajišťuje přepravní společnost Rohor s.r.o. Rádi vyhovíme každému přání, budou-li to dovolovat naše možnosti.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

DiS. Jan Dohnal - restaurování nábytku

Věnuji se restaurování a renovaci starého nábytku a umělecko-řemeslnému zpracování dřeva. Zabývám se volnou řezbou i zakázkovým řezbářstvím. Ve spolupráci s truhlářskou dílnou vyrábíme rovněž nábytek na míru, dřevěné pergoly a altány.