• Detail firmy

ALMA baterie s.r.o.

Základní popis

Nabídka autobaterií, spotřebních baterií a solárních systémů.

Adresa

Obilní čtvrť 278
686 03 Staré Město

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27707385
DIČ:  CZ27707385

Výrobky, činnosti

Nabízíme autobaterie, spotřební baterie a solární systémy. Prodáváme akumulátory Varta i Jenox, ostrovní solární systémy, spotřební baterie či záložní akumulátory. Od výrobců Varta a Jenox je k dispozici několik řad. Provádíme servisní opravy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 542 774
Mobil: +420 608 151 472
E-mail: info@almabaterie.cz
WWW: www.almabaterie.cz

Kontaktní osoba

Aleš Machálek - Jednatel

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Slovenský výrobce kioskových trafostanic s více než 20-letou tradicí. V SR a ČR více než 4 000 projektů, záruční doba 5 let a 3 roky na technologické vybavení. Společnost poskytuje nepřetržitý 24-hodinový záruční a pozáruční servis.

ELITRONIC s. r. o.

Nabízíme vývoj a výrobu elektronických a elektrických systémů. Vyvíjíme elektronické a elektrické zařízení a provádíme jeho finální kompletaci včetně funkčních testů.