• Detail firmy

ALLQ, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se poskytováním softwaru, poradenstvím v oblasti informačních technologií, zpracováním dat a hostingovou činností.

Adresa

Rubeška 215/1
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28215354
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zabýváme se poskytováním softwaru

poradenstvím v oblasti informačních technologií, zpracováním dat a hostingovou činností.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 093 500
Telefon: +420 281 093 555
E-mail: m.kavan@allq.cz
WWW: www.allq.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Kavan - Jednatel

JAROMÍR HORÁK - Majitel

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.