• Detail firmy

ALLNEX s.r.o.

Základní popis

Nabízíme hasicí přístroje, požární ucpávky a prostupy, požární bezpečnost staveb, protipožární nátěry, požární únikové žebříky, revize a kontroly, služby OZO a požárního technika.

Adresa

Soví 294
390 02 Čekanice

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28155238
DIČ:  CZ28155238

Výrobky, činnosti

Hasicí přístroje a protipožární nátěry

Kontaktní údaje

E-mail: info@allnexsro.cz
WWW: www.allnexsro.cz

Kontaktní osoba

Jiří Němec - Jednatel

Mobil: +420 737 108 830
Další firmy v oboru

KELCOM - INTERNATIONAL s.r.o. Vodňany

Poskytujeme komplexní služby v oblasti technické ochrany majetku a osob, konkrétně zabezpečení domů, bytů, administrativních budov, výrobních závodů či skladových prostor apod. Specializujeme se na dodávky a montáž elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů. Více informací o nabízených produktech a službách naleznete na našich webových stránkách.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

INTERAKUSTIK, spol. s r.o.

Zabýváme se realizací vnitřních stavebních konstrukcí suché výstavby - sádrokartony, podhledy, akustická a protihluková opatření staveb, zajištění požární bezpečnosti staveb. Dodáváme stavební výplně, obklady konstrukcí aj.