• Detail firmy

Allnature, s.r.o.

Základní popis

Allnature s.r.o. přináší do České republiky exkluzivní přírodní kosmetiku pro celé naše tělo a kvalitní produkty pro péči a hygienu našich zvířat.

Adresa

Trojická 1910/7
128 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01391046
DIČ:  CZ01391046

Výrobky, činnosti

Přírodní kosmetika

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 133 753
Mobil: +420 608 735 777
E-mail: info@pokladyzprirody.cz
E-mail: info@allnature.cz

Kontaktní osoba

Martin Mikula - Jednatel

E-mail: mikula@allnature.cz
Další firmy v oboru

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.