• Detail firmy

ALLCONS Industry s.r.o.

Základní popis

Jsme společnost, která poskytuje komplexní služby v oboru projekce a realizace ocelových konstrukcí zejména v oblasti technologických konstrukcí.

Adresa

U Bulhara 1611/3
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24739294

Výrobky, činnosti

Realizace ocelových konstrukcí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 242 488 231
Fax: +420 242 456 962
E-mail: allcons@allcons.cz
WWW: www.allcons.cz

Kontaktní osoba

Ing. JIŘÍ MAIVALD - Jednatel

Mobil: +420 725 688 696
Další firmy v oboru

COPLAN Projekt s.r.o.

Zaměřujeme se na projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě. Realizujeme projektování sportovních budov, dopravních staveb, průmyslových staveb, dopravní infrastruktury, administrativních budov, polyfunkčních staveb apod. Poskytujeme komplexní služby technického dozoru investora. Pro lepší zobrazení a optimalizaci navrženého objektu projektujeme v systému BIM.

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!

INGES s.r.o.

Specializujeme se na prodej a servis nových i použitých mobilních třídičů a drtičů kameniva, sutí a zemin, mobilních haldovacích dopravníků a přívěsných podvalníků. Provádíme inženýrskogeologický a hydrogeologický průzkum pro všechny druhy staveb.