• Detail firmy

ALLCITY s.r.o.

Základní popis

ALLCITY s.r.o. se specializuje především na design, 3D vizualizace interiérů, exteriérů a produktů, reklamní vizuály, exklusivní fotografie.

Adresa

Křenová 89/19
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29352703
DIČ:  CZ29352703

Výrobky, činnosti

Kreativní 3D studio

3D vizualizace a animace, 3D modelování a rendering, 3D skenování. Reklamní vizuály na nejvyšší úrovni kvality, profesionální postprodukce a fotografie. Produktové atraktivní vizuály, interaktivní 3D modely a aplikace.

Kontaktní údaje

E-mail: allcity@allcity.cz
WWW: www.allcity.cz

Kontaktní osoba

Jakub Janoušek - Jednatel

E-mail: allcity@allcity.cz

Jan Kudělásek - Jednatel

Další firmy v oboru

Jan Kubíček-Stolařství Kubíček

Specializujeme se na výrobu dřevěného nábytku na míru. Pracujeme s moderním provedením v podobě laminované dřevotřísky nebo z dřevěného masivu. Vyrábíme postele na zakázku, ložnice na zakázku, skříňové stěny, zakázkové vestavěné skříně, dřevěná zábradlí, dřevěné schody, jídelní i kancelářské stoly, dřevěné obklady stěn, dětské pokoje, kuchyňské linky, kancelářský i lékárenský nábytek.

STANDS AND DESIGN s.r.o.

Kreativní design studio se zaměřením na atypické i systémové veletržní expozice, design komerčních prostor i průmyslových výrobků. Ročně nakreslíme více než 150 expozic, z nichž je velká část k vidění na českých i zahraničních veletrzích. Součástí zakázky může být i výrobní dokumentace. Poskytujeme praxi studentům architektury a designu.

František Vacula - Kuchyně střední + vyšší třídy

Sídlíme v průmyslové zóně. Specializujeme se na návrhy a realizaci interiérů na klíč. Vyrábíme designové kuchyně vyšší a střední třídy, vestavěné skříně, nábytek do dětských pokojů, ložnic nebo obývacích pokojů a kancelářský nábytek.