• Detail firmy

ALL-UNICO, spol. s r.o.

Základní popis

Dovoz krbových kamen, sporáků na pevná paliva a plynových topidel. Jsme výhradním dovozcem firmy Plamen d.o.o., zabýváme se prodejem litinových krbových kamen a sporáků na pevná paliva.

Adresa

Plzeňská 442/209
150 00 Praha 5 - Košíře

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25128884

Výrobky, činnosti

Prodej krbů a krbových kamen.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 690 176
E-mail: opletalova@viatorvektor.cz
WWW: www.all-unico.cz

Kontaktní osoba

Haris Alijagič - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

IVS - SLÁMA

Zabýváme se prodejem a výrobou elektrického podlahového a stropního vytápění včetně kompletního servisu. V naší nabídce naleznete elektrické podlahové vytápění, sálavé elektrické vytápění, přímotopné konvektory, vyhřívání okapů, vjezdů a ramp, podlahové topné fólie, elektrické ohřívače vody, topné okruhy a rohože, dynamická akumulační kamna a mnoho dalšího.