• Detail firmy

ALL SPORTS a.s.

Adresa

Hudcova 70a
621 00 Brno - Medlánky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26770164
DIČ:  CZ26770164
Rok založení:  2003
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

dodávka sportovních pomůcek

brusle,hokejky,chrániče atd.

Kontaktní údaje

E-mail: novotny@allsports.cz
WWW: www.allsports.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Igor Novotný - Jednatel

E-mail: novotny@allsports.cz

Mgr. Igor Novotný - Jednatel

Mobil: +420 602 532 034

Pobočky

SPORTTIME, s.r.o.
Hudcova 70a
621 00 Brno - Medlánky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Zdeněk Hrubý - HC compact

Specializujeme se na výrobu a prodej vybavení pro fitness, aerobic a domácí posilovny. Dodáváme rovněž vybavení do nemocnic a rehabilitačních zařízení. Jsme autorizovaným prvním a největším prodejcem společnosti KETTLER v ČR. Na zboží poskytujeme 3-letou záruku včetně záručního a pozáručního servisu u zákazníka. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.