• Detail firmy

All IT spol. s r.o.

Základní popis

Jedinečný obchod s dětskou módou, kosmetikou a doplňky.

Adresa

Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27257797
DIČ:  CZ27257797

Výrobky, činnosti

Dětské oblečení

Nabízíme exkluzivní, módní a stylové dětské oblečení, boty, doplňky a také velmi kvalitní bio kosmetiku pro děti a maminky. Kolekce dětského oblečení jsou vždy v souladu se současnými módními trendy, i nejnáročnějšího klienta - DĚTÍ!

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@mamamia4kids.cz
WWW: www.mamamia4kids.cz

Kontaktní osoba

Romana Gašová

Mobil: +420 606 062 529
E-mail: obchod@mamamia4kids.cz

Radim Gaš - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.

Lukáš Kořínek

Specializujeme se na prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pánské pracovní oděvy, dámské pracovní oděvy, montérkové blůzy, montérkové kalhoty, pracovní oděvy pro kuchaře, pracovní haleny, pracovní kombinézy, pracovní holeňovou obuv, pracovní reflexní prvky, pracovní pláště, univerzální pracovní kalhoty, kuchařské rondony a zástěry.