• Detail firmy

All Group spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní poradenství v oboru pojišťovnictví. Za kvalitu poskytovaných služeb ručíme a klientovi po celou dobu smluvního vztahu zajišťujeme komplexní servis včetně asistence při likvidacích pojistných událostí.

Adresa

Polabská 364/19
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49620720
DIČ:  CZ49620720
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Neživotní pojištění

Zabýváme se neživotnim pojištěním. Navrhneme Vám neživotní pojištění přímo na míru podle Vašich požadavků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 210 413
E-mail: zdrahala@allgroup.cz
WWW: www.allgroup.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloslav Zdráhala - Ředitel

Mobil: +420 737 246 402

Ing. KAREL KOHOUTEK - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.