• Detail firmy

All Clean Service

Základní popis

Společnost All Clean Service poskytuje kompletní služby (fullservice) v oblasti zásobování hygienickými prostředky. Dodáváme mycí a čistící prostředky, ochranné pracovní pomůcky, stejně jako papírové ručníky včetně zásobníků, úklidové stroje...

Adresa

Slovanská alej 2182/30
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  867 32 153
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Ochranné pracovní pomůcky

kompletní služby (fullservice) v oblasti zásobování hygienickými prostředky. Dodáváme mycí a čistící prostředky, ochranné pracovní pomůcky

Kontaktní údaje

E-mail: info@all-clean.cz
WWW: www.all-clean.cz

Kontaktní osoba

Pavel Doležal - Majitel

Další firmy v oboru

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.

REDNO Šumava, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem lepené celokožené dámské a pánské obuvi. Nabízíme curlingovou, střeleckou, zimní, letní, celoroční a pracovní obuv. Obuv je ručně šitá, kožená a vyrobená na zakázku za velmi příznivé ceny. Naše výrobky dodáváme v úplném velikostním sortimentu nebo jednotlivě dle čísla.

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.