• Detail firmy

ALKEP CONTROL s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se dodávkou technického vybavení, automatizace budov zejména systému Měření a regulace na úrovni plné integrace se všemi souvisejícími a náva

Adresa

Roháčova 1139/1
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28655915

Výrobky, činnosti

Měření a regulace

Kontaktní údaje

E-mail: info@alkep.cz
WWW: www.alkep.cz

Kontaktní osoba

MARTIN ČAPEK - Jednatel

Mobil: +420 607 518 896

Ing. JAN ČAPEK - Jednatel

Další firmy v oboru

ALPEX servis, a.s.

Naše společnost zajišťuje velkoobchodní prodej topenářských náhradních dílů. Dodáváme náhradní díly ke sporákům, kotlům a ohřívačům, litinové rošty a pláty, čistící kartáče, hořáky atd. Nabízíme rovněž detekční a měřící přístroje pro servisní techniky. Distribuujeme výrobky firmy Siemens. Servisní zastoupení výrobců a kompletní sortiment naleznete na naších webových stránkách.

ASMAR, a.s.

Poskytujeme služby pro průmyslové podniky a kompletaci investičních celků. Zajišťujeme projektovou dokumentaci ve spolupráci s některou z partnerských organizací, dodávku a montáž, uvedení do provozu, odzkoušení a zaškolení a také následný servis.

METROSYS Solution, s. r. o.

Věnujeme se vývoji a výrobě měřících a kalibračních systémů. Specializujeme se na zakázkový vývoj kompletních nadstaveb AutoCADu, které jsou vhodné pro stavební, strojírenský a elektrotechnický průmysl. Mezi nabízené produkty řadíme Docházkový systém CR-1001, METROSYS TL-10 a další. V nabídce máme i LED obrazovky a manometry.