• Detail firmy

ALIP Czech Republic s.r.o.

Základní popis

Lité anhydritové podlahy, lité cementové podlahy, finální podlahy a sádrové omítky. Poradenství, zaměření, realizace. Specializujeme se na lité podlahy všeho druhu. Podlahy do rodinných domů, bytů, kanceláří a komerčních prostor.

Adresa

Akademika Heyrovského 1178/6
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28814886
DIČ:  CZ28814886

Výrobky, činnosti

Lité podlahy

-lité anhydritové podlahy, lité cementové podlahy, finální podlahy a sádrové omítky. Poradenství, zaměření, realizace. Specializace litých podlah.

Kontaktní údaje

E-mail: info@alip.cz
WWW: www.alip.cz

Kontaktní osoba

Richard Fibiger

Telefon: +420 773 678 025
E-mail: info@alip.cz

Richard Najman - Jednatel

Mobil: +420 606 069 910

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

PODLAHY OCHOTNÝ

Naše rodinná firma s 20-ti letými zkušenostmi zajišťuje prodej a montáž podlahových krytin a podlahové chemie pro Prahu, Střední a Jižní Čechy.Nabízíme prodej a pokládku veškerých podlahových krytin. Zaměřujeme se na laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, PVC, korky, antistatické podlahy a vinyl.