• Detail firmy

ALIOT, s.r.o.

Základní popis

Prodej led světelných zdrojů - led žárovky, led trubice, led pásky a led reglektory

Adresa

Mánesova 531
273 45 Hřebeč

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24839841

Výrobky, činnosti

Led světelné zdroje

Kontaktní údaje

E-mail: aliot.led@seznam.cz
WWW: www.aliot.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Kotík - Jednatel

Mobil: 722 222 228

p. Burle

Mobil: +420 774 188 186
Další firmy v oboru

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

WT-WINDOWS TOMORROW s.r.o.

Specializujeme se na návrhy a instalace světlovodů. Jsme výhradním zástupcem zn. Solatube v ČR. Díky světlovodům můžete mít denní světlo i v prostorách, kde byste museli svítit umělým světlem - světelně propojují interiér s venkovním prostředím, a to i na velké vzdálenosti. Podrobné informace o dodávaných produktech naleznete na našich webových stránkách.

Projekt Pro s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou, instalací, údržbou a správou nejnovější pokrokové osvětlovací a parkovací technologie. Automatické parkovací systémy LogiPark, které jsou vždy realizován na míru dané firmě. Parkovací systémy v oblasti off-street parking a on-street parking. Osvětlovací technologie - světlíků Ciralight. Jsme výhradním dodavatelem této osvětlovací technologie.