• Detail firmy

ALIKARE hair s.r.o.

Základní popis

Distribuce profesionální vlasové kosmetiky Lisap. Nabídka barev na vlasy, melírů, laků, tužidel, gelů, šampónů či kondicionérů.

Adresa

nám. Republiky 1521/1B
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28630467
DIČ:  CZ28630467

Výrobky, činnosti

Prodej vlasové kosmetiky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 150 402
E-mail: lisap@lisapmilano.cz
WWW: www.lisapmilano.cz

Kontaktní osoba

Karla Kowalczyková - Jednatel

René Kubíček - Jednatel

Další firmy v oboru

DISTRIBUCE DETERGENTŮ s.r.o.

Zabýváme výrobou a maloobchodním i velkoobchodním prodejem specializované čistící a prací chemie. Dodáváme tekuté škroby, avivážní prostředky, sypké a tekuté prášky na praní, odstraňovače skvrn, mycí prostředky na nádobí nebo dávkovací čistící prostředky. Veškeré produkty můžete zakoupit jak v malém, tak ve velkém množství.

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

VULKAN - Medical, a.s.

Naše akciová společnost dodává zdravotnický materiál značky DONA. Snažíme vyjít vstříc i těm, kteří nemohou pracovat v latexu a rozšířili jsme portfolium o výrobky z vinylu, syntetického latexu, polymerovaného latexu a dalších antialergických materiálů.