• Detail firmy

Aligastro CZ s.r.o.

Základní popis

Aligastro CZ s.r.o. zajišťuje dodávku a montáž gastro zařízení, možnost nákupu gastro zařízení přes e-shop, projekci a studie gastronomických provozů, dozorování a poradenskou činnost v gastronomii.

Adresa

Vondroušova 1190/41
163 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28867670
DIČ:  CZ28867670

Výrobky, činnosti

Zařízení pro gastronomii

Kontaktní údaje

Telefon: 235 311 366
E-mail: aligastro@aligastro.cz
WWW: www.aligastro.cz

Kontaktní osoba

Jiří Kreperát - Jednatel

Mobil: 725 005 695
Další firmy v oboru

Pražská Ledárna

Zabýváme se výrobou, prodejem a rozvozem kostkového ledu a ledové tříště. Led dodáváme také v termoboxech, které je možné si pronajmout, stejně jako mrazák. Praha a okolí.

KARMEB , spol.s.r.o.

Zabýváme se především dovozem, prodejem a servisem gastronomického zařízení do profesionálních gastronomických provozoven. Nabízíme kompletní sortiment jako dodávku na klíč nebo i jednotlivá zařízení. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, odborné poradenství při výběru. Provozujeme e-shop: www.GastroNakup.cz

P.V. Service, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou gastronomického zařízení pro profesionální provozy. Nabízíme varnou techniku, chladicí a mrazící techniku, nerezový gastro nábytek, zařízení pro přepravu jídel, gastronomické konvektomaty, tepelné gastro vitríny a udírny, gastronomické váhy apod. Navrhujeme a realizujeme kompletní stravovací provozy na zakázku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis gastronomických zařízení.