Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Alice Maděrová

Alice Maděrová

Hlavní činností firmy je stavební zámečnictví. Kromě ocelových konstrukcí, výtahových šachet, mříží, schodišť a dalších stavebních prvků provádíme také zakázkové zámečnické práce na zakázku, svařujeme i dělíme materiály.


Stavební zámečnictví - Praha, střední Čechy

Specializujeme se na stavební zámečnictví. Vyrábíme ocelové prvky, jako jsou konstrukce, výtahové šachty, komínové lávky, schodiště a zábradlí, mříže, ploty, protiprachové stěny, zimní zahrady a další dle požadavků zákazníků. [ více informací ]

Ocelové konstrukce - výroba Praha, střední Čechy

Vyrábíme ocelové konstrukce. Ocelové konstrukce vyrábíme dle přání zákazníků a pro různé způsoby využití. Konstrukce pro haly, sportoviště, ale i menšího rozsahu - pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Komínové lávky - výroba Praha, Středočeský kraj

Zabýváme se výrobou komínových lávek. Komínové lávky zhotovujeme dle požadavků zákazníka, jsou vhodné pro všechny typy střech a umožňují bezpečný pohyb osob na střeše.

Kovová schodiště a zábradlí - výroba Praha

Realizujeme výrobu kovových schodišť a kovových zábradlí. Schodiště vyrábíme kromě kovových také v kombinovaném provedení se dřevem, sklem apod., a to včetně odpovídajícího zábradlí. Kovová schodiště a zábradlí ozvláštní každý interiér i exteriér.

Kovové mříže na zakázku - Praha, Středočeský kraj

Na zakázku zhotovujeme kovové mříže. Dle požadavků zákazníků a po pečlivém zaměření vyrábíme kovové mříže na okna, mříže na dveře i pro zabezpečení lodžií či balkonů.

Výroba kovových dveří a oken - Středočeský kraj

Zabezpečujeme zámečnickou výrobu oken a dveří. Okna a dveře jsou vyráběna převážně na zakázku dle potřeb zákazníků, samozřejmostí je zaměření a odborná montáž na místě.

Kovové ploty na zakázku - Praha, střední Čechy

Jsme schopni vyrobit na zakázku jakýkoliv kovový plot či bránu. Kovové ploty jsou vhodným doplňkem pro oplocení soukromého i firemního pozemku, samozřejmostí je vhodná povrchová úprava a volitelný způsob manipulace s bránou.

Protiprachové stěny - výroba Praha, střední Čechy

Vyrábíme protiprachové stěny. Protiprachová stěna je nutná např. při bouracích či jiných likvidačních pracích k zabránění šíření prachu a nečistot do okolí.

Zámečnické práce na zakázku - Praha, střední Čechy

Provádíme drobné zámečnické práce na zakázku. Rádi pro Vás zhotovíme interiéry prodejen, regály, barové pulty a stoly, portály, držáky na antény i různé doplňky. Kontaktujte nás pro více informací.

Svářečské a paličské práce - Praha, střední Čechy

V menší míře zajišťujeme svářečské a paličské práce. Věnujeme se sváření TIG, MIG,MMA, paličským pracem, ohýbání a zkružování profilů a podobným činnostem.

Dělení materiálů - Praha, Středočeský kraj

Zabýváme se dělením materiálů. Materiály dělíme vždy tím nejvhodnějším a nejpřesnějším způsobem, k čemuž využíváme zejména plazmu, autogen, ale také pilu či nůžky.

Jak k nám