• Detail firmy

Alice Bušová

Základní popis

Luxusní prodejna v centru Uherského Brodu, Kaunicova 62 /vedle pizzerie Dublin/. Mladá prodejna s tím nejlepším a cenově dostupným sortimentem.

Adresa

Na kopci 156
687 65 Strání

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01756745

Výrobky, činnosti

Elis Spodní prádlo A - H

Nabízíme kvalitní dámské a pánské spodní prádlo, plavky, stahovací program, kojící podprsenky,pyžama, košilky, župany, punčochové zboží, luxusní boty, kosmetika. Kvalitní zboží od Italských a Německých dodavatelů.

Kontaktní údaje

E-mail: ALLAJDA@seznam.cz
WWW: elisspodnipradlo.estranky.cz

Kontaktní osoba

Alice Bušová - Majitel

Mobil: +420 608 141 171
E-mail: ALLAJDA@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VKUS, výrobní oděvní družstvo Klatovy

Naše společnost zajišťuje šití ve mzdě. Zaměřujeme se především na šití lehké dámské konfekce, pracovních a sportovních oděvů, spodního prádla, textilních doplňků, ať již pro automobilový průmysl nebo pro zdravotnictví, různých tašek, vaků, obalů, ale i reklamních výrobků vč. výšivek a potisku. Naši zákazníci jsou jak z ČR, tak i z Německa a Rakouska. Kompletní sortiment je na našich www.

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.

P.P H U. " MARGO " Marek Lukas

Naše nabídka zahrnuje polskou společnost vyrábějící dámské spodní prádlo firmy: Rose Alles Mitex Milena Konrad Livia Corsetti s nimiž jsou v přímém kontaktu, takže jsme získali konkurenceschopnou cenu a je určena velkoodběrateli a jednotlivé spotřebitele.