• Detail firmy

Algotech BSC, s.r.o.

Základní popis

Algotech BSC je vyhledávaným expertem zejména v oblasti kontaktních center, podnikových informačních systémů, unifikované komunikace, přenosu videa a datových služeb.

Adresa

Sokolovská 366/84
107 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29059143

Výrobky, činnosti

Algotech BSC

Algotech BSC je vyhledávaným expertem zejména v oblasti kontaktních center, podnikových informačních systémů, unifikované komunikace...

Kontaktní údaje

Telefon: 225 006 555
E-mail: info@algotechbsc.cz

Kontaktní osoba

Ing . Kopecký - Jednatel

. Zeman - Jednatel

Další firmy v oboru

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.