• Detail firmy

Algora, spol. s r.o.

Základní popis

Zajišťujeme kompletní návrh klimatizace pro Váš rodinný dům, byt, kancelář, provozovnu či serverovnu. Nabízíme bezplatnou prohlídku prostor s návrhem řešení, tříletou záruku. Pravidelné servisní prohlídky. Klimatizace zn. Sinclair, Toshiba a další

Adresa

Ivanovické náměstí 6/25
620 00 Brněnské Ivanovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28287711

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme kompletní návrh klimatizace pro Váš ro

Zajišťujeme kompletní návrh klimatizace pro Váš rodinný dům, byt, kancelář, provozovnu či serverovnu. Nabízíme bezplatnou prohlídku prostor s návrhem

Kontaktní údaje

E-mail: info@algora.cz
WWW: www.algora.cz

Kontaktní osoba

Karel Fiala - Jednatel

Mobil: 608 711 681
Další firmy v oboru

Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o.

Naše společnost Eberspächer Tageslichttechnik s.r.o. se specializuje na systémy denního prosvětlení, systémy větrání, systémy požárního odvětrání a požární bezpečnosti staveb. Vyrábíme vlastní produkty a dodáváme kompletní projekty požárního odvětrání budov.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.