• Detail firmy

ALFI interier, s.r.o.

Základní popis

Společnost se zabývá zakázkovou výrobou ve stolařství a nabízíme: masívní a dýhovaný nábytek. Vyrábíme postele, komody, skříně, ložnice, kuchyně, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací sestavy, police a regály, vybavení prodejen a hotelů.

Adresa

Štramberská 824/12
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27837459

Výrobky, činnosti

zakázková výroba

Kontaktní osoba

Michal Albertovič - Jednatel

Mobil: 777 606 096
E-mail: info@alfiinterier.cz
WWW: www.alfiinterier.cz
Další firmy v oboru

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.