• Detail firmy

ALFI Corp., s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod nabízí doplňky a vybavení pro vinotéky - dárkové krabice a dárkové krabičky, stojany na víno, otvíráky na víno nebo sklenice na víno, dále

Adresa

1. máje 69/14
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28587855
DIČ:  CZ28587855
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

vybavení pro vinotéky

dárkové krabice a dárkové krabičky, stojany na víno, otvíráky na víno nebo sklenice na víno

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 031 131
Mobil: +420 724 024 086
Fax: +420 596 630 650
E-mail: info@vse-pro-vina.cz
WWW: www.vse-pro-vina.cz

Kontaktní osoba

Aleš Smolka - Jednatel

Filip Rojíček - Jednatel

Další firmy v oboru

H&L prodej

Zaměřujeme se na prodej kvalitních moravských vín z Vinařství B/V. Moravská vína dodáváme do hotelů, restaurací, na svatby, oslavy či plesy. Rovněž zajišťujeme dárkové sady pro obchodní partnery a zaměstnance. Ty mohou obsahovat různé druhy moravských vín, dárkové skleničky apod. Jsme dodavatelem hygienického programu - toaletní papír dvouvrstvý z recyklátu i celulózy.

Ing. Jan Záruba

Zabýváme se dodávkou vybraných pochutin, vín, destilátů nebo dárkových předmětů. Jsme schopni dodat Vámi vybrané dobroty a pití na Vaše pořádané firemní či soukromé akce. Nabízíme vína z Moravy, vína ze zahraničí, destiláty či vinné mošty.

ADAM VELKOOBCHOD, s.r.o.

Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem alkoholických a nealkoholických nápojů. Nabízíme široký sortiment alkoholu - rum, whisky, becherovka, brandy, koňak, likéry, tequilla, ovocné lihoviny, destiláty, víno, pivo. Dále máme v nabídce široký sortiment tabákových výrobků. Také prodáváme kávu, slané pečivo a cukrovinky.