• Detail firmy

Alfaservice, s.r.o

Základní popis

Nabízíme nákladní autodopravu vozy Ford Transit a Iveco. Půjčujeme nákladní automobily. Provádíme stavební činnost a TZB

Adresa

Lomená 215
253 01 Chýně

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27438384

Výrobky, činnosti

Nabízíme nákladní autodopravu vozy Ford Transit a

Nabízíme nákladní autodopravu vozy Ford Transit a Iveco. Půjčujeme nákladní automobily. Provádíme stavební činnost a TZB

Kontaktní údaje

E-mail: alfainfo@email.cz
WWW: www.alfaservice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jitka Čechová - Jednatel

Mobil: +420 608 114 744
Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

SEPPA PRAHA, s.r.o.

Zabýváme se svozem, výkupem, recyklací a prodejem sběrového papíru, plastů a jiných druhů odpadů. Zajišťujeme kontejnerovou a kamionovou dopravu. Nabízíme pronájem lisů a drtičů. Poskytujeme poradenství v oblasti nakládání s odpady.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.