• Detail firmy

ALFAKLIMA Brno, s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na dodávku a montáž klimatizace, tepelných čerpadel, chlazení i vzduchotechniky pro obytné prostory, komerční využití a technologie.

Adresa

Nerudova 1319/5
664 51 Šlapanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29316863
  • Služby

Výrobky, činnosti

Klimatizace, větrání - prodej, montáž

montáž - klimatizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 811 581
E-mail: info@alfaklima.cz
WWW: www.alfaklima.cz

Kontaktní osoba

KAMIL ZOUFALÝ - Jednatel

Další firmy v oboru

Roman Filip - RFI servis

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky, montáž a servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení. Zajišťujeme rovněž revize plynových zařízení. Kompletní informace o službách, které poskytujeme, naleznete na našich webových stránkách.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.