• Detail firmy

ALFA - TEL spol. s r.o.

Základní popis

Ozvučení a technické služby při pořádání akcí a událostí po celé ČR a na Slovensku.

Adresa

Pražákova 506/39
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46967371
DIČ:  CZ46967371
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Záložní zdroje elektrického proudu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 426 611
Mobil: +420 602 568 777
Fax: +420 543 426 612
E-mail: alfatel@alfatel.cz
E-mail: jpopelka@alfatel.cz
WWW: www.alfatel.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Popelka - Jednatel

Vladimír Pavlíček - Jednatel

Mobil: 603 451 823
Další firmy v oboru

GMC - měřicí technika, s.r.o.

Naše společnost je pokračovatelem obchodní činnosti v měřící technice. Společnost prodává měřicí a regulační techniku od renomovaných firem. Zboží, které naše společnost dodává, zahrnuje ucelenou škálu měřicí a řídicí techniky. Hlavními produkty jsou analogové a digitální rozváděčové přístroje, elektronické programovatelné napájecí zdroje aj. Kompletní sortiment najdete na našich www stránkách.

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.