• Detail firmy

ALFA KOMPLEX a.s.

Základní popis

Kompletní realizace staveb, specializace na dodávku a stavbu komínů, krbů a kamen, revitalizace bytových domů. Nabídka inženýrské činnosti.

Adresa

Na Neklance 3232/36
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28218451
DIČ:  CZ28218451
Rok založení:  2007

Výrobky, činnosti

Kompletní realizace staveb, specializace na dodávku a stavbu komínů, krbů a kamen, revitalizace bytových domů. Nabídka inženýrské činnosti, projektování a provádění staveb.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 686 197
Mobil: +420 724 800 386
E-mail: alfakomplex@seznam.cz
WWW: www.alfakomplex.eu

Kontaktní osoba

Michal Dostál - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.